Sveiki!
Iepazīsimies - mani sauc Darja.
Es esmu ELEDARIUM DECOR & PLANNING dibinātāja un vadītāja.

Man tas nav darbs, tas ir kaut kas vērtīgāks un personīgāks. Es dzīvoju un elpoju ar savu biznesu. Neskatoties uz gandrīz desmit gadu pieredzi, tāpat kā pirmajā reizē, es vienmēr uztraucos par KATRU pasākumu, ko mēs veidojam vai palīdzam īstenot. Maksimāla pārredzamība un godīgums ar klientu ir galvenie PRINCIPI, kas mani pavada jau kopš pirmajām darba dienām. Par visu, ko mēs jums apsolām, es atbildēšu jums personīgi.
Вы решили организовать свою свадьбу самостоятельно и не знаете с чего начать?
Я помогу вам! Не знаете как выгоднее всего распределить бюджет на мероприятие?
Я помогу вам!

Kā ES VARU JUMS PALĪDZĒT?

Visa mana pieredze un zināšanas ir jūsu rīcībā. Vai esat nolēmis pats organizēt savas kāzas un nezināt, ar ko sākt? Nezinat, kā visizdevīgāk sadalīt pasākumam paredzēto budžetu? Domājat par to, uz kā varētu ietaupīt, nezaudējot svētku kvalitāti? Cik daudz kūkas jums ir nepieciešams? Kā aprēķināt alkohola daudzumu? Kā izvēlēties fotogrāfu un vispār visus darbuzņēmējus? Vai ir iespējams...? Vai tas ir nepieciešams...? Un kā...? Es jums palīdzēšu! Tikai viena konsultācija ļaus jums saprast, ar ko sākt un kur doties. Neviens no jūsu jautājumiem nepaliks bez atbildes!"

NEZINĀT
AR KO SĀKT?
Es jums esmu izstrādājis 3 iespējas, lai saņemtu manu palīdzību. Visa mana pieredze ir jūsu rīcībā. Vienkārši izvēlieties jums piemērotāko formātu:
45
85
335
Мы свяжемся с вами и согласуем удобное для вас время консультации
ATSTĀT PIETEIKUMU
Un pat tiem, kuri vilcinās saņemt tiešas konsultācijas no manis, es palīdzu arī viņiem! Parakstieties uz manu tik tok kanālu, kur es sniedzu daudz noderīgas un noderīgas informācijas par kāzām un pasākumiem.
© 2024 «Eledarium decor&planning». Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti
Mēs esam ar
Jums
24/7